Окупанти будують оборонні споруди навколо Маріуполя

Окупанти будують оборонні споруди навколо Маріуполя

Маріуполь зараз / фото: 24 канал

Як вдалося дізнатися британським розвідникам, російські загарбники у Маріуполі роблять усе можливе для підготовки глибокої оборони за поточною лінією фронту, щоб запобігти будь-якому швидкому просуванню Збройних Сил України в разі потужного прориву.

Про це повідомляє Оnline.ua.

Згідно з останніми даними, російські окупанти уже кинулися будувати оборонні споруди навколо Маріуполя. Дя виконання цього завдання Кремля уже два заводи виготовляють бетонні пірамідальні протитанкові конструкції, відомі як “зуби дракона”.

Цілком можливо, “зуби дракона” встановлять між Маріуполем і селом Нікольське; і на північ від Маріуполя до села Старий Крим. Маріуполь є частиною російського “сухопутного мосту” з Росії до Криму. “Зуби дракона” додатково відправили для підготовки оборонних укріплень в окупованих Запорізькій та Херсонській областях, — наголошується у звіті Міноборони Британії.

Що важливо розуміти, країна-агресорка укріплює свої позиції по усіх районах окупації. Декілька тижнів тому “кухар Путіна” Євгеній Пригожин публічно підтвердив, що стартувало будівництво укріпленої оборонної “лінії Вагнера” в окупованій Росією Луганській області.

Ця діяльність свідчить про те, що Росія докладає значних зусиль для підготовки глибокої оборони за поточною лінією фронту, щоб, ймовірно, запобігти будь-якому швидкому просуванню України в разі прориву, — пояснюють британські розвідники.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.