Окупанти знищують сліди військових злочинів у Маріуполі

Окупанти знищують сліди військових злочинів у Маріуполі

Солдати РФ / фото: Главред

За словами радника мера Маріуполя Петра Андрющенка, окупанти розбирають завали розбомбленного міського Драмтеатру, а тіла померлих місцевих жителів звозять до селища Мангуш, де кидають їх у братську могилу.

Про це повідомляє Оnline.ua.

Андрющенко зазначив, що окупанти проводять зачистку в Маріуполі. Наразі йде розбір завалів Драматичного театру, де переховувалися сотні мирних людей, на яких російська авіація скинула потужні бомби.

Потім, за наповненням, вивозять в с. Мангуш, де насипом звалюють в 300-метрову траншею.

Цинізму росіян немає межі. Територія скверу під Драматичним театром використовувалась для кладовища солдатів нацистської Германії, тіла яких було ексгумовано та перезаховано лише в 2018-2019 роках при проведені реконструкції. Тепер росіяни знов перетворили центр Маріуполя на кладовище. Нема слів. Лише Лють! — наголошує представник маріупольскої міськради.

У той же час віце-прем’єр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук зазначила, що окупанти можуть за допомогою брехні набрати людей з Маріуполя через свій коридор.

Звертаюся до наших громадян, які готуються до евакуації сьогодні: Щойно отримали інформацію, що окупанти можуть намагатися паралельно з нами організувати свій коридор для евакуації в Росію. Отже, прошу бути уважними та пильними. Не піддаватися на обман і провокації, — зазначила Верещук.

Верещук наголосила, що український коридор працює винятково у напрямку Запоріжжя через Мангуш, Бердянськ, Токмак, Оріхів.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.