Окупанти РФ не зможуть пробити коридор до Придністров’я

Окупанти РФ не зможуть пробити коридор до Придністров’я

Солдати РФ / фото: УСІ Online

Якщо окупанти зможуть потрапити до Придністров’я, це призведе до того, що у Росії можуть виникнути нові проблеми. Шанси на те, що вдасться створити сухопутний коридор до Молдови, неймовірно нікчемні.

Про це повідомляє The Washington Post.

Армія РФ не має жодної можливості зробити коридор до Придністров’я. Нещодавно заступник командувача Центрального військового округу Росії генерал Рустам Міннекаєв заявив, що Росія хоче взяти під “повний контроль Донбас і південь України”. За словами російського генерала, контроль над південною частиною України дозволить, зокрема, Росії прийти на допомогу проросійським сепаратистам у Придністров’ї.

Аналітики були дуже здивовані подібною заявою, адже на початку повномасштабного вторгнення РФ зіткнулася з повним провалом, коли спробувала просунутися в південно-західному напрямку. У зв’язку з цим шанси того, що вдасться створити сухопутний коридор до Придністров’я, практично рівні нулю. Варто зазначити, що місцеве населення не підтримуватиме війну і тим більше не виявлятиме хоч найменшу зацікавленість у всіх цих подіях.

Аналітики говорять про те, що РФ докладає значних зусиль для того, щоб зберегти хоч якийсь вплив на території Східної Європи, а саме у Придністров’ї. Водночас «незалежність» Придністров’я не було визнано ні жодною країною світу, ні Кремлем. Аналітики додали, що зроблена заява повністю суперечить тій позиції Росії, яка дозволяє підтримати суверенітет та територіальну цілісність Молдови.

У свою чергу Антон Барбашин підкреслив, що Придністров’я як стратегічний об’єкт не дуже цікавить Москву. Якщо туди будуть відправлені війська, це призведе до появи величезної кількості нових проблем, а не до їх вирішення. Майкл Кофман вважає, що цей коридор повна нісенітниця і Росія не має достатньої кількості навичок та озброєння, щоб почати виконувати подібні наступальні дії.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.