Окупанти ракетою знищили пляжний туалет на Одещині

Окупанти ракетою знищили пляжний туалет на Одещині

Окупнти влучили у пляжний туалет на Одещині / фото: fakty.com.ua

Росіяни знову завдали по Одещині ракетного удару. Для цього вони користувалися авіацією. Цього разу окупанти насмішили багатьох, адже їх новою метою став невеликий пляжний туалет.

Про це повідомляє  24 канал.

Оперативне командування Південь надало інформацію щодо того, що обстріл пройшов без жертв. Водночас дані є попередніми, тому може з’явитися додаткова інформація. Поки що єдиною жертвою окупантів став пляжний туалет. Вони змогли його повністю зруйнувати. Командування України сміється з РФ і говорить про те, що саме у сортирі вони спробували «замочити осередок нацизму».

У командуванні зазначили, що «ніяких втрат, окрім безнадійно втраченої совісті та репутації Російської Федерації» немає. На сьогодні не варто відвідувати пляжі Чорного моря, адже є занадто великий ризик висадки ворожого десанту або замінування цих територій. 20 травня по Одеській області було завдано удару безпосередньо з акваторії Чорного моря, але ніхто не постраждав. До іншої актуальної інформації щодо Одеської області можна віднести:

  • ЗСУ продовжують контролювати кордон із Придністров’ям, ситуація стабільна.
  • У Чорному морі знаходяться корабельні угруповання, тому є ризик ракетних ударів. Не слід забувати про авіацію та застосування встановлених у Криму ракетних комплексів.
  • Вночі 17 травня російські війська двічі потрапили в міст через Дністровський лиман. Це стало п’ятою атакою окупантів даного мосту. Йому було завдано досить серйозних пошкоджень.

Повномасштабне вторгнення Росії до України розпочалося 24 лютого. Країна-агресор збиралася за лічені дні захопити нові території, але отримала потужну відсіч української армії та була відкинута назад. Наразі жорстокі бої продовжують вести за кількома напрямками на сході та півдні країни. При цьому не припиняється періодичний обстріл міст по всій території України.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.