Окупанти придумали, чому не відновлюватимуть “Азовсталь”

Окупанти придумали, чому не відновлюватимуть “Азовсталь”

Азовсталь / фото: Polskie Radio

Керівник проросійських бойовиків “ДНР” Денис Пушилін зробив заяву щодо того, що, швидше за все, завод «Азовсталь» ніхто не відновлюватиме. Причиною цього є те, що він нібито дуже забруднював Маріуполь, а також море.

Про це повідомляє канал Зірка.

Колаборант зазначив, що Маріуполь належить до популярних курортних міст, але цей статус псувало те, що в ньому знаходилися досить великі виробничі підприємства. Пушилін зазначив, що завод Ілліча створювали з урахуванням рекомендацій, які дали екологи. У випадку з «Азовсталлю» ситуація зовсім інша. Місцеві жителі нібито були незадоволені його наявністю у Маріуполі.

«Якщо ретельно проаналізувати ситуацію, то можна сказати про те, що завод «Азовсталь» виступає основним забруднювачем не лише міста, а й моря. Його будівництво розпочалося після того, як екологи висловили свою думку. Вони були проти того, щоб у місті було подібне підприємство. Крім того, в даному випадку не було враховано троянду вітрів», – каже Пушилін.

Наприкінці своєї промови колаборант наголосив, що «Азовсталь» цілком міг бути причиною розвитку онкологічних захворювань у багатьох місцевих жителів. Саме тому, коли вирішуватиметься подальша доля підприємства, то обов’язково «врахують побажання маріупольців».

«Остаточне рішення щодо відновлення «Азовсталі» повністю залежатиме від того, як вважають за потрібне місцеві жителі. Саме їм вирішувати, чи хочуть вони мати у своєму місті настільки небезпечний завод або все ж таки замість нього побудувати щось інше», – зазначив Пушилін.

Раніше від нього вже надходила інформація про те, що відновлення Азовсталі не буде. Натомість на місці найбільшого підприємства буде побудовано щось інше, що не негативно позначатиметься на навколишньому середовищі. Наприклад, це може бути технопарк, паркова зона чи навіть новий житловий район.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.