Окупанти починають нервувати: активіст розповів про ситуацію на Херсонщині

Окупанти починають нервувати: активіст розповів про ситуацію на Херсонщині

Окупанти починають нервувати / фото: 24 канал

Колаборанти та російські окупанти почали сильно переживати через те, що ЗСУ наблизилися до Херсона. Крім того, активізувався партизанський рух у регіоні. Вони роблять все можливе, щоб хоч трохи заручитися підтримкою від тих українців, що ще залишилися на окупованих територіях.

Про це повідомляє  24 канал.

Один із херсонських активістів Володимир Молчанов розповів про те, що окупанти почали розповсюджувати чергові жахливі чутки щодо того, що ЗСУ знищують міста, коли намагаються їх звільнити. Вони закликають жити під окупацією, а не в руїнах, які «залишають по собі українські військові».

У той же час військові РФ ні слова не говорять про те, що багато населених пунктів вони постійно обстрілюють з артилерії і своїми руками їх стирають з лиця Землі. Звернути увагу слід на те, що ЗСУ ніколи не користувалися такою варварською тактикою.

Окупанти почали нервувати ще з однієї причини. На Херсонщині стали активнішими партизани. Вони в деяких місцях розклеюють спеціальні плакати, що надсилають «привіт» російським військовим. У ресторані «Ностальжі» взагалі стався вибух, адже туди досить часто заходить найвище керівництво колаборантів.

Це досить сильно хвилює окупантів, але ті ще сподіваються, що українські військові не зможуть зайти до Херсона і звільнити його. Найбільше панікують колаборанти. Якщо ЗСУ зайде до міста, то їм просто не буде куди подітися. У зв’язку з цим вони намагаються максимально співпрацювати із російськими військами. Вони чудово розуміють, що якщо вдасться вижити, то єдиним шляхом стане в’язниця – 15 років чи навіть довічне.

Херсонці зараз більше займаються розвідкою. Вони надають ЗСУ важливу інформацію та дуже ефективно допомагають скоригувати артилерію. Молчанов зазначив, що серед окупантів та колаборантів є «український кріт», який займається розвідкою та здає позиції ворога.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.