Окупанти намагалися вивести до Росії український інтернет

Окупанти намагалися вивести до Росії український інтернет

Окупанты РФ / фото: 24 канал

Російські солдати продовжують дивувати всіх у світі. Вони після окупації міст України вивозять звідти не лише пральні машини, спортивні костюми та унітази. На цей раз у прямому розумінні слова окупанти спробували вивезти інтернет з України.

Звичайно, на перший погляд, ситуація може здатися дуже смішною. Але насправді все дуже сумно. Російські війська не лише прийшли в нашу країну та руйнують міста, вбивають мирне населення. Крім того, вони намагаються вивезти додому в Росію все те, чого їм так не вистачає.

Журналіст Михайло Ткач розповів історію, яка нормальній людині може здатися справжнім маренням. З ним нею поділився один чоловік, який упродовж деякого часу перебував на території окупованій російськими військами – у невеликому селі на Херсонщині. Чоловік поспілкувався із бурятом і був шокований його поведінкою. Той спочатку спитав, що це за дроти на стовпах. Коли місцевий житель відповів, що це інтернет, то окупант одразу поліз на стовп і почав знімати дроти, щоб забрати їх із собою додому.

Те, наскільки деякі росіяни відірвані від цивілізації, багато кого шокує. Водночас треба усвідомлювати, що в жодному разі не можна недооцінювати ворогів. Незважаючи на те, що багато хто навіть не знає, як виглядає унітаз, все ж таки у військах є й ті солдати, які вміють користуватися високоточною зброєю і застосовують її для знищення мирного українського населення. Сьогодні саме з ними в бій вступили українські солдати.

У ГУР додали, що окупанти намагаються зруйнувати ще й медичну інфраструктуру на території України. Крім того, велика кількість обладнання вже була вивезена до Російської Федерації. Наприклад, інфекційне відділення Старобільська, що знаходиться в Луганській області, було обкрадено і потім вивезено до Росії абсолютно все обладнання. Вкрадені були навіть апарати, що призначалися для штучної вентиляції легень. Раніше це обладнання застосовували для того, щоб урятувати пацієнтів з коронавірусом, які перебували в критичному стані.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.