Окупант поскаржився дружині на важкі бої з ЗСУ — розвідка

Окупант поскаржився дружині на важкі бої з ЗСУ — розвідка

Окупанты / фото: РБК-Украина

ГУР перехопило розмову терориста із так званої «ДНР», в якій він розповідає дружині, що їхній підрозділ «розбили в пух і прах», є багато загиблих і поранених.

Про це повідомляє Оnline.ua.

Військовий з так званої «ДНР» розповідає, що їхній підрозділ «розбили в пух і прах». Велика кількість поранених та загиблих.

Зранку як почали є… (обстрілювати) до 12 дня. Хоч би раз підтримали! Не знаю, зараз буде вирішуватися питання. Ми всі пішли у відмову. Більше нікуди ніхто. З мінометів, з чого тільки не крили. На евакуацію сказали, а потім приїхали – а чого позиції залишили? Нехай вертаються. Та йдіть ви на… (геть). Вам треба, ви й вертайтеся.

За словами окупанта, з позицій тікають і російські військові.

Вони ні з того ні з сього зайшли, просто оточили і як дали пиз… (прочуханки). Просили по рації, тупо х… забили (зневажили). Кинули через… А потім – та вертайтеся! Там нікого нема. А пацани там неподалік були, росіяни звідти на ногах вй… (тікали). Комбат наш російський, не довезли. Хороший хлопець. Тільки 30 відзначили. 

Раніше ГУР повідомляло, що РФ збільшує військову присутність в Білорусі.

Офіційно – для проведення спільного патрулювання повітряного простору в рамках спільного навчально-бойового центру підготовки авіаційних підрозділів та підрозділів ППО. Для цього запланований переліт 10 літаків на аеродром Барановичі.

Також з 22 червня на території Гомельської області тривають мобілізаційні навчання. Натомість анонсовані раніше у білоруських ЗМІ заняття з бойової підготовки з резервістами, не проводяться. Самих резервістів наразі використовують для проведення господарських робіт.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.