Огляд бюджетних зубних електрощіток

Огляд бюджетних зубних електрощіток

Електричні зубні щітки мають попит. Вони ефективно видаляють м’який наліт, запобігають появі зубного каменю та сприяють кращому догляду за яснами. Про себе потрібно піклуватись, бо це найкраще, що ви можете зробити для здоров’я. З цього погляду варто придбати електричну зубну щітку. Стоматологи радять її, бо вона на 80% краще видаляє наліт в порівнянні зі звичайними мануальними аналогами. І зовсім необов’язково шукати дорогі бренди, щоб знайти для себе такий гаджет. Асортимент бюджетних електрощіток цілком здатний задовольнити гігієнічні потреби для зубів.

Dr.Bei BY-V12 — подвійна ефективність

Ультразвукова система електрощітки забезпечує чистоту зубів в режимі 31 000 коливань на хвилину. Здатна проникати навіть в важкодоступні місця. Dr.Bei BY-V12 одночасно ефективна та безпечна для емалі. А ще ця щітка працює без шуму та має функцію інтелектуального чищення. Для повного заряду акумулятора потрібно 4 години, а користуватись в щоденному ритмі можна протягом 20 днів. Ергономічна, компактна та зручна навіть для пакування у дорожню сумку. В комплекті є три насадки, які дають можливість змінювати формат чищення. Вони мають різну щетину та призначення — для м’якого та більш жорсткого чищення.

Oclean F1 Cambridge blue — проста та дієва

Один з найпотужніших бюджетних варіантів серед звукових моделей, а ще ціни на електричні зубні щітки цього сегмента дійсно антикризові. Модель комплектується однією насадкою, потужним мотором на 36 000 обертів на хвилину та має підвищений захист від вологи. Передбачено три режими роботи: стандартний, відбілювання та для чутливих зубів. Час зарядки гаджета складає 2 години, а вистачає його на 30 днів. За якістю чищення ведеться інтелектуальний контроль. Кожні 30 секунд прилад вібрує — нагадує, що треба змінити положення для досягнення оптимальної ефективності позбавлення від нальоту.

Philips 3100 series HX3671/11 — ефективно та бюджетно

Бренд Philips добре відомий на ринку електрощіток. В асортименті торгової марки є і бюджетні, і вартісні пропозиції. За критерієм ціни вони можуть відрізнятись між собою у 12 разів. Модель 3100 series HX3671/11 працює на базі звукової технології. Робить 30 000 рухів на хвилину. Заряду вистачає на 14 днів користування. Має одну насадку та один режим роботи. Така скромність електрощітки не впливає на ефективність її застосування. Має в комплекті стильний твердий футляр, який одночасно є мобільним кейсом. Щітка стильна та проста у користуванні.

Якщо ви давно хотіли спробувати електричну зубну щітку, почати знайомство з девайсом можна з бюджетної категорії. Прості речі роблять життя комфортним, а такі технологічні засоби для чищення зубів забезпечують щоденний і такий потрібний турботливий догляд. Дослідження довели, що такі щітки на 80% працюють ефективніше від звичних всім аналогів. Лишається тільки вибрати модель, яка вам подобається та підходить саме для ваших зубів.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.