Обирають крайнього: представник ГУР про конфлікт між Шойгу, Герасимовим і Пригожиним

Обирають крайнього: представник ГУР про конфлікт між Шойгу, Герасимовим і Пригожиним

Андрій Юсов / фото: suspilne.media

Поплічники кремлівського диктатора вже зрозуміли, що війна Росії проти України програна. Тож зараз вони замислюються над тим, кого зробити винним у ситуації, що склалася на полі бою, і як врятувати своє майбутнє.

Про це в телемарафоні “Єдині новини” розповів представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов.

На його думку, публічні конфлікти між власником так званої ПВК “Вагнер” Пригожиним з міністром оборони держави-агресора Шойгу та головою Генштабу армії РФ Герасімовим свідчать про їхній страх відповідальності за неминучу геополітичну поразку Московії.

Юсов вважає, що представники одіозної трійці вже зрозуміли, що розв’язану війну Росії не виграти, тому вони замислюються над тим, кого зробити винним у програші “другої армії світу”.

За словами представника воєнної розвідки України, ватажки російських окупаційних сил нині перебувають у стресі й бентезі, що спричинені невизначеністю їхнього майбутнього після усунення російського диктатора Путіна та остаточної поразки Росії у війні.

За словами представника української розвідки, Герасимов, Пригожин та Шойгу наразі не замислюються про демократичне майбутнє Росії, а зацікавлені лиш в тому, аби не опинитися серед відповідальних. 

“Ніхто з цієї трійці не бажає брати на себе відповідальність, саме тому вони розпочали пошук крайніх. От зараз Шойгу, Герасимов і Пригожин між собою визначають, хто ж буде винний”, — підсумував Андрій Юсов.

На минулому тижні радник голови Офісу президента Михайло Подоляк у Twitter-акаунт зазначив, що голова ПВК “Вагнера” Євген Пригожин досяг максимально невигідного становища в Бахмуті, оскільки кожен з наступних його кроків, ймовірно, призведе до його ліквідації.

“Іти вперед не можна: знищать ЗСУ. Повернутися назад не можна: знищать загороджувальні загони Міноборони Росії (через конфлікт з Міноборони, – ред.). Стояти на місці – просто знищать”, – пише Подоляк.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.