Новий наступ на Київ закінчиться для росіян поразкою – експерт

Новий наступ на Київ закінчиться для росіян поразкою – експерт

Розбита техніка РФ / фото: DW

Новий наступ на Київ з території Білорусі наразі малоймовірний, оскільки виглядатиме цілковитим безглуздям в реаліях сьогодення. Втім, дії росіян важко передбачити, оскільки вони завжди діють нелогічно.

Таку думку в етері телеканалу «Еспрессо» висловив військовий експерт Микола Саламаха.

“З точки зору військового здорового глузду навіть вторгнення 24 лютого виглядало  авантюрою. Тим паче зараз виглядатиме цілковитим безглуздям повторний наступ з території Білорусі у напрямку Києва”, – вважає Саламаха.

За словами військового, російсько-білоруські війська в разі повторного наступу на територію України будуть знищені і це закінчиться для Росії “важкими втратами і крахом їх мрій і надій”. Він пояснив, що навіть у випадку, якщо ворогу вдасться сформувати ударне угруповання, воно буде знищене, як і минулого разу. 

“Росіяни разом з білорусами можуть створити угруповання військ чисельністю від 50 до 80 тис. чоловік. І навіть спробувати наступати на Північ України. Проте їх чекає розгром. Це авантюра”, – додав він.

Втім, експерт зауважив, що дії росіян важко передбачити, оскільки вони завжди діють нелогічно і ніхто не знає, які рішення будуть прийняті військово-політичним керівництвом Російської Федерації.

Нагадаємо, на 24 грудня Міністерство оборони Сполученого Королівства (МО Великобританії) повідомило, що російські сили в даний час не мають необхідного запасу артилерійських боєприпасів для підтримки великомасштабних наступальних операцій, і що російським військовим для підтримки оборонних операцій вздовж протяжної лінії фронту в Україні необхідно щодня витрачати значну кількість ракет.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.