Нова мобілізація в Росії не зупинить наступ України – ГУР

Нова мобілізація в Росії не зупинить наступ України – ГУР

Війна в Україні / фото: 5 канал

Розвідка України має інформацію, що Кремль планує оголосити чергову хвилю мобілізації та готує наступ на кількох напрямках для загарбання нових території. Однак Збройні сили України готові до відбиття наступу і водночас до подальшого визволення українських земель.

Про це у коментарі “Суспільному мовленню” заявив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Черняк.

За словами Черняка, українська розвідка має інформацію, що нова хвиля мобілізації в Росії офіційно розпочнеться 15 січня. Втім, на дії української армії це не вплине і ЗСУ продовжить наступальні операції в рамках деокупації власних територій, адже наші цілі незмінні – знищення ворога та відновлення України в межах кордонів станом на серпень 1991 року.

Черняк додав, що не можна наразі розкривати точних планів щодо українського наступу, однак, за його словами, “є завдання верховного головнокомандувача та є плани Збройних сил по визволенню територій України”.

Російські окупанти, розуміючи, що наступ ЗСУ неминучий почали будувати оборонні споруди на тимчасово окупованих територіях України, повідомив представник ГУР. Такі споруди, за його словами, будуються в Запорізькій області, на півдні Херсонської області та у північній частині Криму.

“Вони розуміють, що програють, і доказом цього є спорудження фортифікаційних споруд на тимчасово окупованих територіях”, — наголосив Черняк і додав, що оборонні споруди росіяни зводять там, де їм треба буде вести бойові дії.

За словами Черняка, цього разу в РФ можуть мобілізувати до 500 тисяч росіян, серед них і жителів Москви та Санкт-Петербурга.

“До збройних сил Росії потраплять чоловіки, які зараз працюють як у соціальних сферах, так і в галузях, що приносять прибутки для російської економіки”, – зазначив представник розвідки.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.