Німеччина передала Україні чергову партію важкого озброєння

Німеччина передала Україні чергову партію важкого озброєння

Gepard / фото: Oleksii Reznikov

Три зенітні самохідні артилерійські установки виробництва компанії Krauss-Maffei Gepard вже надійшли у розпорядження ЗСУ. Про це повідомив у своєму Twitter Міністр оборони України Олексій Резніков. Також відомо, що Німеччина передала десятки тисяч боєприпасів до них.

Вже більше 100 військослужбовців ЗСУ опанували управління «Гепардами» в Німеччині. За інформацію від німецького видання Lübecker Nachrichten, навчання проводяться на полігонах Шлезвіг-Гольдштейна.

Також до України вже надійшли чергові реактивні системи залпового вогню Mars II та САУ PzH 2000. Це підтвердила Міністр оборони ФРН Крістін Ламберт. «Обіцяні реактивні системи залпового вогню Mars II і ще три самохідні гаубиці PzH 2000 доставлені. Ми тримаємо своє слово» – заявила вона.

Що відомо про ЗСУ Gepard

Німецькі зенітні системи «Gepard», що вперше надійшли до України мають модифіковане шасі від танка Leopard 1 та артилерійську частину на основі двох 35 мм гармат Oerlikon KDA. Вони призначені для захисту на марші бронетанкових колонн від атак літаків та гелікоптерів. 

Також вони можуть використовуватись для захисту стаціонарних об`єктів. Зенітні системи «Gepard» можуть працювати повністю автономно, оскільки мають пошуково-оглядову РЛС,  систему визначення «свій-чужий», а також РЛС відстеження і подальшого наведення.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.