Невдовзі втрати росіян збільшаться до 1,5 тисячі на добу – полковник ЗСУ

Невдовзі втрати росіян збільшаться до 1,5 тисячі на добу – полковник ЗСУ

Робота артилерії / фото: Генштаб ЗСУ

Російські загарбники несуть суттєві втрати живої сили, маючи близько тисячі вбитих щодоби. В найближчий час кількість “двохсотих” з боку РФ може збільшитись, оскільки окупаційні війська значно розширили лінію фронту.

Про це розповів полковник ЗСУ Роман Світан в ефірі 24 каналу.

Експерт повідомив, що російські війська збільшили ширину фронту, на якому вони наступають. Тепер це приблизно 5 – 7 км, натомість раніше ворог займав лінію фронту десь 3 – 5 км. В найближчій перспективі, за словами Світана, втрати серед окупантів лише зростатимуть і на це є об’єктивні причини.

“Підключають бригади, а це спричиняє більші втрати. Це – арифметична прогресія. Все залежить від кількості закинутих росіян. Найближчими днями будемо бачити захід ще до 100 тисяч окупантів на фронт. І ми будемо відмінусовувати до 1,5 тисячі загарбників в добу”, – підкреслив Світан.

Експерт наголосив на тому, що чим більше людей Росія залучить до наступу – тим більше втрат отримає. Зараз вони змушені залучати бригади, а не батальйонні тактичні групи, як це робили вагнерівці.

Роман Світан вважає, що окупанти здебільшого йдуть у наступ, коли мають надлишок людей. Після того, як значна частина окупантів загине на полі бою, вони спробують стабілізувати фронт та сісти в глуху оборону. Експерт припускає, що загарбники й надалі будуть поповнювати свої втрати зеками з російських в’язниць.

За інформацією Генштабу, за минулу добу ЗСУ ліквідували 910 одиниць особового складу противника, а загалом за період з 24.02.2022 по 09.02.2023 знищено понад 135 тисяч окупантів.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.