Названо стратегічне для російських окупантів місто на півдні України

Названо стратегічне для російських окупантів місто на півдні України

Війна Росії проти України / фото: Суспільне Крим

На півдні України найважливішим стратегічним об’єктом для окупантів вважається не Мелітополь, а Нова Каховка, що на Херсонщині. Свою думку з цього приводу висловив один із військових експертів Дмитро Снєгірьов.

Про це повідомляє  УНІАН

«Необхідно розуміти, що головною метою РФ є створення військовим шляхом сухопутного коридору з Криму до Луганської та Донецької областей, які перебувають під окупацією. Крім того, до Криму потрібно здійснити подачу води. У зв’язку з цим, якщо ЗСУ повернуть назад Мелітополь, це ніяк не вплине на плани окупантів. Таким чином тільки вдасться трохи перерізати сухопутний коридор», – зазначає Снєгірьов.

Водночас російські війська почали використовувати окупований Мелітополь як велику військову базу. Також місто експлуатують як центр логістики, в ньому знаходиться важка бронетехніка, особовий склад та авіанесучі групи.

«Я вважаю, що важливішим для окупантів містом є Нова Каховка, що розташоване у Херсонській області. Якщо ЗСУ зможуть встановити контроль над цим населеним пунктом, то всі цілі «спецоперації» Росії будуть зірвані», – каже військовий аналітик.

Коли українські війська зможуть відвоювати Нову Каховку, то в такому разі наступ проводитиметься не лише на правобережжі Херсонської області, а й незабаром з’явиться можливість вийти до адміністративних кордонів із Кримом. Водночас буде нейтралізовано ризик наступу Криворізького угруповання ворога, яке зараз рухається до промислових центрів Дніпропетровської області.

Нова Каховка є «найпривабливішою» для того, щоб ЗСУ розпочали контрнаступ. По мостах завдано ударів та порушено логістику окупантів, тому варто продовжувати наступ далі. У Каховці розташовується не лише ГЕС та Старокримський канал, але ще й найважливіші траси, які можна використовувати для того, щоб потрапити до Дніпропетровської, Одеської та Запорізької областей.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.