Названо помилку при зберіганні молока в холодильнику

Названо помилку при зберіганні молока в холодильнику

Як не можна зберігати молоко у холодильнику / фото: freepik.com

Фахівець із безпеки харчових продуктів Тереза ​​Кін зазначила, що багато хто зберігає молоко у двері холодильника, але робити цього не варто. Крім того, вона розповіла, де найкраще зберігатимуться м’ясо та овочі.

Про це повідомляє Metro.

Кін вважає, що не варто поміщати пляшку з молоком у дверцята холодильника – краще поставити його на полицю. Причиною цього є те, що продукти, які знаходяться на полицях, набагато краще охолоджуються, тому зможуть довше зберігати свою свіжість. Це грає особливо важливу роль у тому випадку, якщо холодильник не дуже потужний і недостатньо добре охолоджує все те, що в ньому знаходиться.

У дверці холодильника зберігати молоко можна тільки в тому випадку, якщо пристрій здатний підтримувати правильну температуру, яка коливатиметься в районі 0-5 градусів за Цельсієм. При цьому фахівець рекомендує купувати таку кількість молока, яке буде випито за пару днів, не довше. Краще частіше ходити в магазин, ніж пити молоко, що зіпсувалося.

Під час зберігання їжі в холодильнику важливо звертати увагу на те, щоб не було допущено перехресного забруднення. Не грає ніякої ролі чи добре охолоджуються продукти, якщо вони будуть перемішані між собою. Не можна, щоб на одній полиці були вже приготовлена ​​їжа та сирі продукти.

Кін додала, що рибу та м’ясо необхідно зберігати у ретельно закритих контейнерах у самому низу холодильника. Це дозволить уникнути біологічного забруднення. Сирі овочі обов’язково миються від бруду, висушуються і поміщаються в закритий контейнер, який ставиться трохи вище за м’ясо і рибу. За рахунок використання контейнерів можна продовжити термін придатності різних продуктів.

Крім того, в жодному разі не можна перевантажувати холодильник. Через це між продуктами порушуватиметься циркуляція повітря і частина з них не зможе отримати достатнього охолодження.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.