Названо основні звички, які прискорюють старіння

Названо основні звички, які прискорюють старіння

Що прискорює старіння / фото: freepik

Генетика дуже сильно впливає на те, як людина виглядає у різному віці. Але це не єдине, від чого залежатиме зовнішність. Наприклад, багато людей самостійно своїми звичками впливають на те, що старіють раніше і мають недоглянуту шкіру обличчя, вкриту безліччю зморшок.

Про це повідомляє Рubmed,

Багато хто регулярно купує дорогу антивікову косметику, добавки, сидить на дієтах, але це не приносить належного результату. Процес старіння не зупиняється і, здається, лише посилюється. На це впливають ті дії, які люди виконують майже щодня.

Старіння спровоковане вживанням великої кількості цукру. Фахівці зазначають, що для підтримки молодості шкірного покриву потрібен колаген та еластин. Коли людина починає вживати дуже багато солодощів, газировок, покупних соків, то цукор одразу ж пов’язується з присутніми в колагені амінокислотами та провокує серйозне пошкодження клітин.

Погано на шкірному покриві позначається алкоголь. Спиртне призводить до того, що відбувається зневоднення, по всьому тілу починає розвиватися запальний процес. Він у свою чергу може проявлятися почервоніннями, капілярами, що лопнули, набряклістю.

Важливу роль молодості грає якісний сон. Саме під час сну відбувається відновлення організму та його систем, тому якщо людина спить мало, ці процеси залишаються незавершеними. Як показали численні дослідження, жінки, які мають якісний сон, виглядають набагато краще і молодше, адже відновлення шкіри відбувається ефективніше на 30%, ніж у тих, хто спить мало.

Дуже шкідливою звичкою вважається куріння. Воно може призвести до розвитку раку легенів або спровокувати емболію кровоносних судин. Також куріння призводить до появи багатьох інших серйозних захворювань. Це може бути підвищений артеріальний тиск або навіть цукровий діабет. Через шкідливі речовини в сигаретах, порушується кровообіг, організм не отримує достатньо кисню, що відразу ж позначається на обличчі курця.

Вкрай шкідливим для здоров’я та зовнішнього вигляду вважається стрес. Він може скорочувати тіломіри, у яких міститься генетична інформація. Це, у свою чергу, призводить до раннього старіння і збільшує в кілька разів ризик розвитку небезпечних патологій хронічного характеру.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.