Названо фрукт, який знижує ризик виникнення раку та інсульту

Названо фрукт, який знижує ризик виникнення раку та інсульту

Фрукт довголіття та здоров’я / фото: freepik.com

Максін Сміт, дієтолог з клініки Клівленда, розповіла про те, що є один унікальний фрукт, який здатний не тільки захистити від розвитку небезпечних захворювань, але ще і продовжити життя. Спеціаліст говорить про те, що персик володіє величезною кількістю переваг і дуже позитивно впливає на роботу імунної системи та серця.

Про це повідомляє Express.

Дієтолог говорить про те, що частина переваг може мати пряме відношення до того, що в складі фрукта присутня клітковина.

“Розчинна клітковина дозволяє нормалізувати рівень цукру в крові, а також допомагає контролювати холестерин. Своєю чергою нерозчинна клітковина потрібна для того, щоб повноцінно функціонувала травна система і не виникало запорів», – розповідає фахівець.

У складі персиків є багато вітаміну С і інших антиоксидантів, за допомогою яких можна значно знизити ризик розвитку проблем з серцево-судинною системою, а також раку та інсульту. Через наявність антиоксиданту бета-каротину персики не тільки мають гарний і насичений колір, але ще і позитивно впливають на зір, адже речовина при потраплянні в людський організм починає перетворюватися на вітамін А.

Обирати потрібно максимально стиглі плоди, адже тоді в них буде більше антиоксидантів. Вчені раніше проводили дослідження і довели, що каротиноїди та кавова кислота, що містяться в персиках, здатні захистити від розвитку онкології.

Речовини можуть не просто зупинити зростання доброякісних новоутворень шкірного покриву, але ще і не дозволяють їм з часом перетворитися в злоякісні. Крім того, в персиках є багато поліфенолів, які можуть без проблем вбивати тільки ракові клітини та не чіпають здорові.

Фахівці розповідають про те, що в чашці порізаного кубиками фрукта міститься приблизно 319 мг калію. Це 6,8% від денної норми речовини, яка становить 4700 мг. Саме калій відповідає за зниження артеріального тиску. Хімічна речовина не дозволяє утворюватися камінню в нирках і захищає від інсульту. Величезною перевагою калію є те, що він має стимулювальний ефект – м’язи починають рости швидше, а тривалість життя значно збільшується.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.