Названо дату, коли Путін оголосить «перемогу» у війні проти України

Названо дату, коли Путін оголосить «перемогу» у війні проти України

Володимир Путін / фото: Meta.UA

Російський диктатор все ще сподівається, що його армія зможе повністю встановити контроль над Донбасом. Саме такий подарунок він найбільше хоче отримати на свій ювілей. 

Про це повідомляє 24 канал.

Окупанти поступово починають розуміти, що вони зазнають надто великих втрат і за весь час не змогли досягти значного успіху, тому виконати початкові плани точно не вдасться. Саме тому вони вирішили дещо «вгамувати апетит» і видати потім за перемогу будь-який успіх, який тільки вони зможуть отримати найближчим часом. 

Опозиціонер РФ Гаррі Каспаров упевнений у тому, що президент Володимир Путін почне говорити про ймовірну «перемогу» над Україною вже у жовтні. Диктатор зібрався святкувати свій ювілей 7 жовтня і саме цього дня цілком може приурочити свій «неймовірний тріумф». 

«Усі диктатори дуже велике значення надають ювілеям. Я вважаю, що Путін не стане винятком і тому саме 7 жовтня він може оголосити, що він переміг у війні з Україною», – каже Каспаров. 

Російський опозиціонер повністю впевнений, що зараз уже Кремль починає усвідомлювати, що виграти не вийде. Вони сподівалися, що вийде виснажити Україну, але в результаті страждає РФ, адже санкції та повна ізоляція від усього світу дуже позначається на ресурсах усієї країни. 

«Вони намагатимуться зафіксувати ті позиції, які встигли зайняти. Далі російські війська почнуть зміцнюватись та вести переговори з позиції сили. Путін вважає, що саме так і далі розвиватимуться події», – зазначає Каспаров. 

Крім того, росіяни дуже почали панікувати через те, що Україна почала використовувати західне озброєння. За кілька тижнів всі успіхи окупантів були перекреслені. При цьому останнім часом їм дуже важко утримувати зайняті позиції.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.