Названі продукти, які псують зуби та вбивають посмішку

Названі продукти, які псують зуби та вбивають посмішку

Що потрібно виключити з раціону для здорової усмішки / фото: freepik.com

На здоров’я зубів дуже сильно впливають ті продукти, які кожна людина вживає в їжу. Деякі з них краще виключити з раціону, щоб не зіпсувати свою посмішку. Стоматологи називають чотири продукти, які найбільше псують зуби.

Газовані напої

У складі таких напоїв присутня величезна кількість барвників, що може дуже сильно зіпсувати зуби. Також міститься багато цукру, який в цілому негативно впливає на весь організм. На пелікулу погано впливають бульбашки газованих напоїв. Вони руйнують захисну плівку і небезпечні речовини починають пошкоджувати зубну емаль.

Консервація

Практично кожна людина вживає мариновані овочі. На емаль вкрай негативно впливає оцет, присутній в подібній продукції. Саме тому в раціоні має бути мінімальна кількість консервації, а після прийому їжі варто ретельно прополоскати рот великою кількістю чистої води.

Натуральні соки та кислі фрукти

Становлять загрозу для зубів ті продукти, які відрізняються високим показником кислотності. До їх числа можна віднести лимони, апельсини та грейпфрути. Також небезпечними вважаються натуральні соки з цитрусових. Тому фахівці не рекомендують вживати їх щодня.

Каші на молоці

Багато хто може стверджувати, що молочна каша – це неймовірно корисно, адже часто їх подають в лікарнях або ж в дитячих садочках. Насправді продукт погано впливає на здоров’я зубів. Каша може покривати зуби плівкою та тим самим створювати сприятливе середовище для розмноження патогенної мікрофлори. Після вживання молочної каші бажано ретельно почистити зуби та прополоскати рот.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.