Навіщо та кому потрібен хостинг

Навіщо та кому потрібен хостинг

Послуги хостингу з’явились приблизно років з 30 тому, майже одночасно з інтернетом. З того часу вони стали дуже популярними та корисними для всіх власників сайтів. Що це таке простими словами? Уявіть собі умовно ПК, простір у мережі, розміщено вебсайт, але знаходиться він не вдома чи в офісі, а у дата-центрі. Сервер працює у режимі нон-стоп, забезпечуючи цим функціонування сайтові.

Хостинг — це оренда цього обладнання, а точніше доступ до його ресурсів. На орендованих ресурсах зберігають медіафайли, текстову інформацію. 

Компанії користуються орендою серверів, щоб або тримати інформацію, допуск до якої обмежений, або щоб налагодити зв’язок на робочих місцях у колективі та створити свого роду мережу. Жоден сайт не зможе нормально функціонувати без хостингу. Оскільки закупівля усього необхідного обладнання коштує не одну і не п’ять тисяч доларів, а набагато більше, легше та дешевше скористатись орендою серверів.

Але послуга охоплює набагато більше ніж допуск, разом із цим орендар отримує:

  • технічну підтримку;
  • економію власних грошей, адже не потрібно купувати устаткування;
  • цілодобовий доступ до сайту чи сайтів;
  • захист даних.

Якщо ви шукаєте компанію, що працює у цьому секторі, можна звернутись в https://host-world.com.ua/, вони спеціалізуються на VPS та видалених серверах.

Компанія молода, але її очолюють професіонали із досвідом. Тому у команди є чітке розуміння, щодо того, що необхідно клієнтам. 

Хто користується послугою

З усього вищезазначеного очевидно, що послуга актуальна для інтернет-магазинів, сайтів компаній, розважальних ресурсів тощо. Навіть інтернет-казино, та сайти з адалт-контентом мають потребу у хостингові. Але щодо них працюють трохи інші правила, тому що вміст таких платформ заборонений законом у багатьох країнах. 

Тут пропонують кращі локації для серверів на різних континентах: Океанія. Азія, Північна та Південна Америка. Вартість послуг починається від 33 євро за місяць. Найчастіше оренду беруть одразу на пів року чи рік. Та якщо хочете перестрахуватись, можна обрати тестовий період. Вже після нього приймете остаточне рішення. Часто люди або компанії, які потребують скористатися послугою не до кінця розуміють “що до чого” і йдуть шукати інформацію в інтернеті. Якщо відчуваєте інформаційний голод, зверніться за консультацією до працівників Host-World. Вони залюбки допоможуть, нададуть усю необхідну інформацію та запропонують оптимальний варіант під запит клієнта.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.