Наступ РФ під Бахмутом захлинувся – британська розвідка

Наступ РФ під Бахмутом захлинувся – британська розвідка

Бої за Бахмут / фото: DW

Російська армія сповільнила свою активність у районі Бахмута Донецької області. Ймовірно найближчим часом окупантам не вдасться захопити Бахмут.

Про це повідомляє розвідка Міністерства оборони Великої Британії.

За даними британської розвідки, період найбільш активного наступу російських сил у районі Бахмуту на Донеччині вже минув і наразі відсутні ознаки того, що окупанти зможуть захопити місто найближчим часом.

У зведенні відомства йдеться, що в середині грудня російські військові та бойовики ПВК Вагнера, ймовірно, брали участь у своїх піхотних атаках навколо Бахмута, але багато з цих операцій погано підтримувалися.

Дані розвідки свідчать про те, що впродовж останніх десяти днів Україна направила суттєві підкріплення для захисту цього сектора. В цей же час розвідка зафіксувала зменшення частоти атак російських військ порівняно із піком у середині грудня.

«Російські наступальні операції в цьому районі в даний час, ймовірно, проводяться тільки на рівні взводу або відділення. Малоймовірно, що Росія досягне значного прориву під Бахмутом найближчими тижнями», — йдеться в повідомленні.

У зведенні Генштабу за 3 січня повідомляється, що армія Росії намагається взяти під повний контроль Донецьку та Луганську області, зосереджуючи зусилля на веденні наступальних дій на Бахмутському напрямку. 

За словами командувача Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковника Олександра Сирського, захоплення Бахмута має для російських окупантів символічне значення.

“У військовому плані він, Бахмут, не має стратегічного значення. Поряд з цим він має значення психологічне. Тому що після низки втрат, які ворог поніс, захоплення цього міста для нього буде символічним, — сказав він.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.