Насильно повернутий у цивілізацію відлюдник повернувся на острів

Насильно повернутий у цивілізацію відлюдник повернувся на острів

Масафумі Нагасакі / Фото: Reuters

Масафумі Нагасакі, пенсіонер із Японії, протягом 29 років прожив на невеликому безлюдному острові Сотопанарі, що розташувався в архіпелазі Рюкю. У 2018 році самітник був змушений повернутися знову до цивілізації через втручання уряду. Протягом останніх чотирьох років стало зрозуміло, що чоловік, якому вже 89 років, просто не здатний адаптуватися до незвичних для нього умов. У зв’язку з цим чоловікові все ж таки дозволили повернутися назад на той острів, на якому він провів багато років.

Про це повідомляє Daily Mirror.

Відлюдника знайшов зовсім випадково Альваро Церезо під час вивчення віддалених островів, розташованих в архіпелазі. Сталося це у 2014 році. Дослідженням островів вчений займався після того, як йому надійшло замовлення від компанії Docastaway, яка займається наданням клієнтам послуг з екстремального відпочинку. Вони можуть організувати все необхідне для того, щоб кожен бажаючий міг без проблем відчути себе Робінзоном Крузо. Представники Docastaway доставляють своїх клієнтів у неймовірно красиві куточки нашої планети, щоб вони протягом тижня побували там на самоті.

Фахівець був дуже здивований, коли встановив, що один з островів не порожній і там живе майже 30 років людина. Церезо вирішив кілька днів пожити разом із Масафумі. Весь цей час чоловік гуляв красивим тропічним островом абсолютно без одягу. Альваро вважав, що не варто нікому говорити про дивного самітника, який залишив усіх своїх родичів і друзів, щоб залишитися на самоті.

Буквально через три роки рішення дослідника змінилося і він все ж таки вирішив, що варто опублікувати інтерв’ю, яке він зробив на острові з Масафумі. Через деякий час він дуже пошкодував про таке рішення. Японська влада вважала, що самітника потрібно негайно повернути в цивілізацію. Дослідник відчував провину через те, що Масафумі забрали з його острова. Після стільки років самотності переїзд був сприйнятий дуже погано – чоловік сильно панікував і відчував страх, адже багато для нього було зовсім новим.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.