На Зміїному встановили прапор України: з’явилися перші фото

На Зміїному встановили прапор України: з’явилися перші фото

ЗСУ підняли прапор на Зміїному / фото: Сергій Братчук

7 липня на острові Зміїний, який з другого дня повномасштабного вторгнення Російської Федерації перебував під окупацією ворога, українські захисники нарешті змогли встановити державний прапор. У мережу було викладено перші знімки.

Про це повідомляє Держприкордонслужба.

На острові проводилася військова операція та ЗСУ її закінчили. Наразі острів остаточно перебуває під контролем української армії. На прапорі воїни залишили на згадку послання, адресоване російському військовому кораблю. Така заява була зроблена спікером Одеської ОВА Сергієм Братчуком.

Крім того, українські захисники вирішили залишити на державному прапорі нагадування окупантам щодо того, що острів Зміїний – це Україна і інакше не може бути. Також на прапорі залишив свій підпис Максим Марченко, голова Одеського ОВА.

“Пам’ятай, “російський військовий корабель”, острів Зміїний – це Україна”, – написано на прапорі.

Встановлення українського прапора на острові Зміїний свідчить, що на території Одеської області немає окупантів. В області ворогові вдалося окупувати виключно селище Біле, яке розташовуване безпосередньо на острові. Незабаром після того, як було встановлено прапор, у мережу Артур Папоян, військовослужбовець України, віклав відео, на якому можна переглянути весь процес.

На цю надзвичайно важливу для України подію негайно відреагував Андрій Єрмак, голова Офісу Президента. Він наголосив, що найближчим часом подібних кадрів стане набагато більше.

«Дуже скоро ми зможемо побачити безліч подібних відео із тих населених пунктів, які зараз перебувають під окупацією. Необхідно говорити про успіхи наших воїнів та перемоги. Зміїний став однією з важливих для країни перемог. Ми дуже пишаємось нашими захисниками», – зазначає Єрмак.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.