На яхті путінського олігарха знайшли яйце Фаберже

На яхті путінського олігарха знайшли яйце Фаберже

Яхта Amadea / фото: NYpost

На яхті російського олігарха, яку затримали ще минулого місяця на Фіджі, виявили яйце Фаберже. Ліза Монако, яка обіймає посаду заступника генерального прокурора, зробила заяву щодо того, що це дуже «цікаве» відкриття. Її команда сьогодні займається вивченням російських активів, які знаходяться за кордоном. Виявлене яйце, якщо воно справжнє, може мати велику вартість.

Про це повідомляє NYpost.

У США вкрай ухильно говорили про цю ситуацію, але все ж таки вдалося встановити, що йдеться про яхту Amadea. Її вартість складає 325 мільйонів доларів. Власником яхти був колишній бойфренд Тіни Канделакі та Анастасії Волочкової Сулейман Керімов.

Яхту Amadea наприкінці минулого місяця було відправлено федеральними правоохоронними органами до США з Фіджі через Тихий океан. Ця подорож почалася тільки після того, як закінчився дуже довгий судовий розгляд, під час якого вирішувалося питання щодо права власності на це судно.

На сьогоднішній день яхта знаходиться в порту Сан-Дієго. Офіційні особи США говорять про те, що Керімову висунули звинувачення у відмиванні грошей. Ще у 2018 році на нього було накладено санкції через анексію Криму Росією. Монако зробила заяву щодо того, що вона зовсім не проти, щоб заарештовані російські активи почали продавати. Після цього було звернення до Конгресу США для отримання дозволу на передачу отриманих доходів від проведених угод Україні.

Якщо вдасться підтвердити справжність виявленого на яхті яйця, це стане неймовірною новиною, адже у світі залишилося зовсім небагато виробів, виготовлених Будинком Фаберже. Варто зазначити, що Карл Фаберже займався переважно дорогоцінними дрібничками, статуетками, але саме його яйця, виготовлені до Великодня, набули найбільшої популярності. Для їх виробництва використовувалися дорогі метали, а також дорогоцінні камені. Усередині яєць містився якийсь секрет. Перший такий виріб було створено для імператора Олександра II. До сьогодні з відомих 71 яєць вціліли лише 48.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.