На війну з Україною відправляють чеченських ув’язнених

На війну з Україною відправляють чеченських ув’язнених

Чечня знову «у справі»  / фото: Новости Израиля

Як повідомляють представники чеченської опозиції, чеченська філія федеральної служби безпеки стала активно збирати інформацію про ув’язнених, які відбувають термін у місцевих в’язницях. Мета такої перевірки – їхнє направлення до зони бойових дій в Україні. Як зазначають компетентні органи, серед ув’язнених чимало родичів опозиціонерів, які свого часу не встигли чи не захотіли покинути країну.

Про це повідомляє прес-центр ГУР МО.

До списку тих, хто примусово буде відправлений на війну в Україні, потрапили не лише ті, хто був умовно засуджений або ув’язнений за рішенням суду за злочини середньої тяжкості. До зони бойових дій також будуть направлені особи, які вчинили тяжкі та особливо тяжкі злочини.

«Уряд» Чечні цими своїми діями, на думку громадських діячів, має дві мети:

1. Поповнити ресурс військ агресора та направити засуджених у ті частини, які зазнали суттєвих людських втрат у зіткненні зі Збройними Силами України. Як відомо, плани мобілізації у самій Росії провалилися. Їм потрібне нове «гарматне м’ясо».

2. Придушити протести у Чечні, які активізувалися паралельно з початком бойових дій в Україні. На сьогодні вже відомо, що на передову було доставлено брата Хасана Халітова (відомого в Чечні опозиціонера).

Віримо, що ворог не досягне бажаних результатів і його черговий «геніальний» задум провалиться, як і попередні.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.