На узбережжя Бразилії викинуло сотні мертвих пінгвінів

На узбережжя Бразилії викинуло сотні мертвих пінгвінів

Мертві пінгвіни / фото: Jam Press

Минулого тижня штат Санта-Катаріна, що знаходиться в південній частині Бразилії, зіткнувся з неймовірно сильним субтропічним циклоном. Це стало причиною того, що величезна кількість тварин, в число яких увійшли черепахи та птахи, були змиті з тих місць, де вони довгий час мешкали.

Про це повідомляє Metro.

Циклон також спровокував те, що води Атлантичного океану викинули на узбережжя 622 пінгвіни. Поганою новиною стало те, що 596 особин вже були мертвими. Волонтери, які працюють в зоозахисних організаціях, відзначають, що не можуть назвати точну причину смерті такої великої кількості птахів.

Після огляду тіл пінгвінів, у частини з них вдалося виявити сліди розкладання. Це говорить про те, що, швидше за все, загинули вони ще до того моменту, як були викинуті на берег. Спровокувати загибель пінгвінів могли потужні удари гігантських хвиль у результаті циклону.

Щороку, починаючи з червня та аж до жовтня, Магелланові Пінгвіни з Аргентини й Чилі мігрують в Санта-Катаріну. Ці тварини воліють ростити своїх малюків в теплих водах, які присутні поруч з Бразилією.

Дана подорож неймовірно небезпечна, тому багато молодих пінгвінів під час міграції гинуть. Ті особини, які змогли дістатися до узбережжя Санта-Катаріни, виявляються неймовірно слабкими та повністю зневодненими. Через те, що почався досить потужний циклон, більшість з них через свою слабкість були приречені на погибель.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.