На рішення Путіна впливає його хвороба та ліки – розвідка Данії

На рішення Путіна впливає його хвороба та ліки – розвідка Данії

Володимир Путін / фото: ВВС

Данська військова розвідка припускає, що манія величі, спричинена сильнодіючими препаратами, могла вплинути на те, щоб Путін вторгся в Україну. Це припущення пояснює й хаотичні рухи та пози російського президента.

Про це пише видання Berlingske.

Представник данської розвідки, який з міркувань безпеки не дозволяє показувати себе на фотографіях або використовувати своє прізвище, припускає, що манія величі та “місяцеподібне” обличчя російського диктатора, ймовірно, викликані медикаментозним гормональним лікуванням раку. Це може бути одним із факторів, що вплинули на рішення Путіна розпочати найбільшу війну в Європі з часів Другої світової війни.

У розвідці вважають, що наразі для Путіна немає смертельної загрози через захворювання, та у нього можуть бути чутливі хронічні болі. Припущення про прийом сильнодіючих ліків пояснює й незвичайні рухи та пози російського президента, наприклад, коли він рефлективно хапається за стіл, аби зменшити свій біль.

На думку розвідки Данії, армія РФ зараз настільки виснажена, що на її відновлення підуть роки. Але навіть і тоді солдати будуть гірше екіпіровані ніж зараз, і змушені будуть використовувати застарілу бронетехніку. Саме тому, данський розвідник вважає малоймовірним новий великий наступ Росії на Київ у лютому. За такий короткий час підготувати мобілізовані війська Росії до притомного стану просто неможливо, вважає військовий.

Разом з тим, розвідник зауважив, що найбільшим невідомим є те, що може станеться, коли українці почнуть завдавати ударів по основним стратегічним об’єктам Росії. Цілком ймовірно, що в такому випадку Путін почуватиметься вимушеним відповісти  ядерною зброєю. За його словами, Путін не має певної червоної лінії, що унеможливлює точні прогнози щодо того, чи натисне він цю “червону кнопку” чи ні.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.