На півдні Росії збираються ремонтувати бомбосховища

На півдні Росії збираються ремонтувати бомбосховища

Бомбосховище / фото: Інформатор

Російська влада дала вказівку відремонтувати ті бомбосховища, що знаходяться на півдні країни. Таке саме розпорядження було дано і щодо систем екстреного оповіщення населення. Така заява була деякий час тому зроблена секретарем Ради безпеки Росії Миколою Патрушевим.

Про це повідомляє ТАСС.

«Потрібно якнайшвидше привести в нормальний стан ті захисні споруди, які можуть знадобитися для населення. Крім того, варто виключити можливі випадки вибуття подібних об’єктів із власності Російської Федерації», – каже Патрушев.

Після цього надійшло звернення до Міністерства охорони здоров’я та Федерального медико-біологічного агентства РФ. У ньому було прохання про посилення взаємодії співробітників різних відомств з тими, що перебувають на кордоні з Україною. Додатково надійшло прохання про формування спеціальних медичних бригад, які могли б надавати невідкладну допомогу, якщо виникне така потреба.

Чиновник зазначив, що дуже важливим є на сьогоднішній день зміцнення матеріально-технічної бази. Усі відомства та організації РФ при цьому мають поповнитися висококваліфікованими співробітниками, які зможуть забезпечити не лише хімічну, а ще й біологічну безпеку у регіонах, що межують із Україною.

Патрушев, швидше за все, стурбований через те, що інфраструктура цивільної оборони, яка знаходиться на півдні РФ, перебуває у дуже поганому стані. Є інформація про те, що у Ростовській області на ремонт бомбосховищ виділялося дуже мало фінансів. Деякі з них потрібно було вже давно упорядкувати, адже вони були побудовані ще за часів «холодної війни».

У березні цього року влада Ростова повернула державі два бомбосховища, в яких може сховатися приблизно 900 людей. Але навіть якщо буде ухвалено рішення про проведення ремонтних робіт, проблема полягає у виборі підрядників. 12 квітня було оголошено тендер на розробку документації щодо капітального ремонту укриттів, але до сьогодні не було подано ще жодної заявки.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.