На Херсонщині артилерія РФ знищила своїх елітних розвідників

На Херсонщині артилерія РФ знищила своїх елітних розвідників

Артилерія РФ знищила своїх елітних розвідників  / фото: росЗМІ

У російській армії є деякі підрозділи, які зовсім неефективні через те, що окупанти не отримують достатньо мотивації. Крім того, є командири, яких складно назвати адекватними. Попри те, що проблема є системною, вона ще не призвела до остаточного краху на фронті. Одночасно з цим, «хороших росіян» стає все більше.

Про це повідомляє 24 канал.

Українські спецслужби надали інформацію про те, що ще до початку контрнаступу ЗСУ в Херсонській області, трапився вельми цікавий інцидент, в результаті якого загинули російські розвідники, що належать до елітного підрозділу. Вони були знищені дружнім вогнем, який був відкритий через те, що командування дало невірний наказ. У посадці згоріла ціла група розвідників через те, що по них потрапили снаряди.

Протягом останніх кількох місяців окупанти відправляли в Україну на фронт багато підрозділів, до яких увійшли добровольці, а також ті, хто пішов служити за контрактом заради заробітку. Всі вони не проходили необхідне навчання перед тим, як були відправлені на фронт. 

Звернути увагу варто на те, що часто молодший офіцерський склад обирають мало не кидаючи жереб. Саме тому більшістю взводів, які використовуються в якості «гарматного м’яса», керують люди, що не мають навіть мінімального військового досвіду.

Недосвідчені офіцери приймають рішення, які призводять до того, що можуть загинути не тільки ті люди, що входять в їх підрозділи, але і з інших загонів. Наприклад, командир розвідгрупи РФ, що знаходиться в Херсонській області, отримав зі штабу наказ обстріляти позиції ЗСУ спеціальними запалювальними снарядами. Офіцер відразу ж відправив координати артилерії, але допустив в них серйозну помилку, і ворожа артилерія завдала удару по зазначеній командиром цілі.

Абсолютно всі снаряди потрапили в посадку, в якій знаходилися розвідники РФ, що входять в елітний підрозділ. Все закінчилося тим, що група ворогів вирушила на «концерт Кобзона».

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.