На бразильському пляжі знайшли величезну кисть з пальцями

На бразильському пляжі знайшли величезну кисть з пальцями

Величезну кисть з пальцями / фото: Jam Press

Знахідка виглядає моторошно, тому що кисть з пальцями дуже схожа на людську, але за розмірами набагато більша. Знахідку виявила молода пара під час прогулянки по пляжу. Деванір Соуза та Летісія Гоес Сантьяго виявили скелет руки на відомому пляжі серед місцевих в Іья-Компріда (Бразилія).

Про це повідомляє Daily Mail.

Придаток розміром з чоловічий капець виглядає дійсно страхітливо. Спочатку молода пара подумала, що рука могла належати інопланетянину. Для людської вона занадто довга. Можливо в воду впав колись космічний корабель, і ось через деякий час на берег вимило останки прибульця.

На щастя, морський біолог Ерік Комін пояснив походження таємничої руки. Вчений розповів, що це не частина тіла інопланетянина, а швидше за все кисть водного ссавця. Це могло належати киту, дельфіну або морській свині.

Ерік Комін розтлумачив, що, судячи зі ступеня розкладання цього останка, тварина померла півтора року тому. Так, на перший погляд, може здатися що це чиясь рука. Але так подумає некомпетентна людина. А професор і морський біолог точно знає, що подібні кисті — це риса ранніх предків китоподібних. І такі істоти насправді ходили по суші майже 50 млн років тому.

Комін каже, що люди завжди шоковані, коли дізнаються, що під плоттю ластів у кита і дельфіна є 5 пальців. Більш того, це свідчить про спільного предка, який був у земноводних і ряду інших тварин.

Також біолог попросив, щоб люди якомога швидше повідомляли в регіональне товариство із захисту тварин про знайдені останки на пляжі. Вчені часто їх досліджують, адже це прекрасний біоматеріал. При цьому сама тварина не мучиться від дослідів і експериментів, тому що вже давно померла.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.