На берег Японії викинуло величезну металеву кулю

На берег Японії викинуло величезну металеву кулю

Залізна куля / фото: Fox News

На пляжі Японії знайшли металеву кулю. Її викинуло на берег з води. Місцева влада стурбована такою знахідкою і намагається з’ясувати, що це за предмет.

Про це повідомляє Fox News.

Металеву кулю викинуло на пляжі в місті Енсю. Новина відразу рознеслася по соцмережах. Коментатори озвучили різні припущення з приводу того, що це було: від позаземних технологій до яйця Годзілли.

Виявила кулю місцева мешканка під час прогулянки по пляжу. Вона ж і звернулася до органів місцевої влади із заявою. Пізніше ще один чоловік сказав, що не може зрозуміти, навколо чого такий ажіотаж. З його слів ця куля лежить на тут давно і раніше вона ні в кого інтересу не викликала.

Чоловік додав ще й те, що намагався сам зрушити невідомий об’єкт з місця, але у нього нічого не вийшло. Куля виявилась занадто важкою, і на піщаному пляжі її просто неможливо штовхати.

Діаметр кулі 1,5 метра. З якого вона металу — невідомо. Після того, як новина розлетілася по інтернету, рівень напруженості серед японців виріс.

Найімовірніше це об’єкт для стеження. Один такий нещодавно збили над Гавайськими островами в США. Не виключено, що це китайські кулі-шпигуни для стеження і збору розвідданих. 

Також одна з реальних версій — це була морська міна. Іноді їх виносить на берег, якщо поруч затонув військовий корабель. Так вже було в Одесі після затоплення флагмана російського флоту «Москва». Через деякий час після штормів на березі знаходили міни та інші снаряди, які не розірвалися при затопленні. 

Більше можна буде сказати після детального вивчення об’єкта. Зараз експерти цим і займаються. Задіяні військові та технологи. Місце, де виявлено кулю, оточене, туди нікого не підпускають. 

Всі очікують почути офіційну версію від влади.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.