На берег Британії викинуло останки “невідомої” істоти

На берег Британії викинуло останки “невідомої” істоти

Знайдена туша на пляжі села Сандсенд / фото: Pen News

У населеному пункті Сандсенд, що в графстві Норт-Йокшир (Великобританія), на берег викинуло останки загадкової істоти. Їх виявили під час прогулянки по пляжу Саманта Мерфі разом зі своєю сім’єю. Вона була шокована побаченим, адже раніше нічого подібного ні їй, ні її чоловікові не зустрічалося.

Про це повідомляє Mirror.

Англійка розповіла про те, що спочатку вона відчула дуже неприємний запах. Потім вони зрозуміли, що цей запах виходить від якогось волохатого горба, довжина якого досягала практично 2,5 метра.

“Ми не могли зрозуміти що це. Волосся було дуже схоже на кінське. Також можна було придивившись побачити шматок плоті. Спочатку ми подумали, що це хвіст коня. Він був досить пружним. Поруч знаходилася кістка, яка була набагато більше, ніж кінська. Складно з чимось порівнювати запах, який стояв навколо знахідки, адже раніше нічого подібного я не зустрічала», — розповіла Саманта.

На тілі дивної істоти жінка не змогла знайти рило, тому сфотографувала знахідку і знімки виклала в соціальних мережах. Також вона відправила фото в спеціальну групу фахівців, які дуже непогано розбираються в морських істотах.

Користувачі негайно почали пропонувати свої версії. Багато хто вважав, що туша належить тюленю або моржу. Один з коментаторів почав говорити про те, що це старий килим, який незрозумілим чином опинився на виявленій Самантою тварині.

Глава британської програми з дослідження викинутих на берег китоподібних Роб Девіль упевнений в тому, що мешканка Великобританії виявила останки вусатого кита. На частині фото можна побачити складки в області горла, які зустрічаються тільки у китів. Якщо враховувати ще й місцевість, де тварину викинуло на берег, то можна сказати, що це малий полосатик. Раніше в цьому регіоні вже знаходили мертвих полосатиків не тільки на узбережжі, але і в водах поруч з берегом.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.