“Ми помстимося”: Буданов поздоровив українців з днем примирення і дещо пообіцяв

“Ми помстимося”: Буданов поздоровив українців з днем примирення і дещо пообіцяв

Кирило Буданов / Скриншот з відео

В день пам’яті та примирення глава української розвідки звернувся до українців. Окрім впевненості у нашій перемозі, Кирило Буданов пообіцяв помститися Росії за незліченні жертви та страждання, завдані українському народу.

Про це повідомляє ГУР МО України.

Сьогодні, 8 травня відзначається день пам’яті та примирення за європейською традицією. В цей день українці вшановують тих, хто у Другій світовій війні боровся з нацизмом та переміг його, а також усіх жертв тієї війни. З нагоди пам’ятної дати, очільник ГУР МО України Кирило Буданов звернувся до українців.

Він нагадав, що у цей день вшановується подвиг українського народу, його визначний внесок у перемогу антигітлерівської коаліції, а також висловлюється повага і вдячність усім борцям проти нацизму.

“Україна, на жаль, знову є епіцентром протистояння агресору. Нині ми ціною своїх життів боронимо не лише себе, а й увесь світ. Розв’язавши війну, рашисти бачили свій імперський проєкт як кінець “української історії”. Але вони зіткнулися з безпрецедентною мужністю, самовідданістю й професіоналізмом наших героїв на полі бою, залізною витримкою, компетентністю та рішучістю командирів, а головне – тотальним, всеохоплюючим спротивом усього Українського народу. Ми стоїмо міцно, боремося й живемо! Перемога буде нашою!”, – заявив Буданов.

Він наголосив, що за кожну ракету і бомбу, за кожен зруйнований будинок, незліченні жертви й страждання дітей і матерів українці помстяться Росії.

“Російська орда захлинеться кров’ю своїх солдатів на нашій українській землі! Бо жодна армія світу не здолає націю, яка має невмирущу волю до життя, незламну силу духу й могутнє, відважне військо!” – підкреслив очільник ГУР МО України.

Раніше Буданов запевняв, що РФ не має жодного потенціалу для спроби масштабного наступу будь-де в Україні.

“Станом на зараз Росія не має ані військового, ані економічного, ані політичного потенціалу для здійснення спроби масштабного наступу будь-де в Україні», — заявив очільник ГУР і додав, що наразі Росія намагається накопичити певний запас ракет, аби зірвати український контрнаступ.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.