“Моя донька реінкарнувалась”: приголомшлива історія родини із США

“Моя донька реінкарнувалась”: приголомшлива історія родини із США

Ешлі / фото: скріншот з відео

Коли дівчинці виповнилося п’ять років, вона вразила свою біологічну маму фразою: “Ти моя нова мама, моя справжня мама померла давним-давно”. Аби перевірити, чи не бреше дитина, мама записала сказане у телефон. Яким же було здивування мами, коли через кілька років донька повторила розповідь про своє минуле життя.

Цією історією в TikTok поділилась Ешлі зі США, мама тої самої дівчинки з минулого.

“Моя стара душа, моя маленька старенька донька розповідає про своє минуле життя та про те, як вона померла. Майте на увазі, що вона зараз старша, тому деякі деталі з минулого зникають, але вона ніколи не пропускає момент і щоразу пам’ятає одне й те саме”, – повідомила Ешлі.

Вона пригадала, що коли її доньці було п’ять років, вона сказала: “Давай будемо вдавати, що ти моя справжня мама. Ти моя нова мама, а моя справжня мама померла давним-давно, а потім я повернулася, і тепер ти моя нова мама”.

Тоді дівчинка повідомила і деякі подробиці із минулого життя, зокрема, що її батька звали Самуель, а ім’я мами вона не пам’ятає. За її словами, вона загинула в автотрощі в 1942 році разом з мамою, бо вони не були пристебнуті ременями безпеки, яких в той час власне й не було.

“Я загинула 1942 року в автокатастрофі. Ми повертали ліворуч, і машина врізалася мені в бік, і я померла, і моя мама померла, але мій тато [який був за кермом], брат і сестра залишилися живими”.

У той момент жінка не повірила словам дочки, але записала це, сподіваючись дізнатися правду через декілька років. Коли ж доньці виповнилося вісім років, Ешлі знову запитала, чи пам’ятає вона своє минуле життя.

“Так, я щось пам’ятаю, все ще трохи нечітко, але я пам’ятаю”, – відповіла дівчинка.

Дивні розповіді доньки протягом кількох років змусили Ешлі повірити у те, що її дитина насправді реінкарнувалася і в цьому земному житті лише “прикидається справжньою дочкою”.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.