Молодий місяць у лютому 2023: що можна і чого не можна робити

Молодий місяць у лютому 2023: що можна і чого не можна робити

Молодий місяць у лютому 2023 року / фото: pixabay.com

Молодий місяць часто пов’язують з очищенням, початком життя з чистого аркуша, звільнення від минулого. У цей період рекомендується формувати нові звички і відмовлятися від шкідливих. Все наше життя, хочемо ми цього чи ні, пов’язане з циклами місяця, і якщо знати, як себе вести, можна змінити долю на краще.

Про це повідомляють Новини Планети.

У лютому місяць вступить в молоду фазу 20 числа і триватиме до 6 березня. Супутник Землі буде сходити в знаку Риб. Риби, чия стихія вода, по своїй природі сентиментальні й чутливі. У цей період їх емпатійність може тільки посилитися. Тому вони можуть скаржитися на зміну настрою через дрібниці, вразливість і апатію. Представники інших знаків можуть стати м’якішими.

Що можна робити в молодий місяць

На молодика, як уже говорилося раніше, дуже легко починати щось нове. Можна почати ходити в спортзал, на йогу, записатися на курси іноземної мови і т.д.. Також в цей період можна наступне:

  • Займатися спокійною роботою.
  • Проводити генеральне прибирання.
  • Викидати старий мотлох.
  • Віддавати борги.
  • Загадувати бажання.

А ось, якщо хочете зробити покупку чогось нового, краще поки відмовитися від такого задуму. Також краще утриматися від алкоголю і строгих дієт. Постарайтеся менше думати про погане і більше довіряйте своїй інтуїції.

Як правильно загадувати бажання

Астрологи кажуть, що в молодика потрібно загадувати бажання. У момент молодого місяця це потрібно зробити 20 лютого о 09:06 ранку. При цьому не можна нікому бажати зла. Можна вже зараз сісти і добре подумати, чого б вам дійсно хотілося. Бажання має бути щирим, заповітним, нести в собі добро і любов. Зосередьтеся на хорошому, візуалізуйте це і мисліть позитивно. Тоді воно обов’язково збудеться.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.