Мобільний 4g WiFi роутер

Мобільний 4g WiFi роутер

Портативний роутер є дійсно незамінним помічником. Він дає доступ до інтернету і не прив’язує вас до місця. Також, коли не має змоги провести дротовий інтернет, мобільний 4g WiFi роутер впорається із задачею. Замовити та придбати його можна онлайн, що збереже ваш особистий час. На сайті магазина MODEM в наявності якісні та недорогі роутери. Доступні опт та роздріб, на багато товарів діють знижки!

Переваги мобільних портативних wi-fi роутерів

Мобільний Wi-Fi роутер — так називається компактний, розмірами з флешку пристрій, що може приймати дані від найближчої антени чи іншого типу зв’язку та роздавати інтернет.  Тобто, мініпомічник такого плану є чимсь середнім між домашнім роутером та 4 G модемом.

Такі гаджети дають вам не лише доступ до швидкого інтернету. Ви самі можете створити власну мережу і роздавати інтернет на пристрої. Наприклад у каталозі інтернет-магазину є класний міні-роутер. Він незвичайний, адже у ньому відсутній слот під сім-карту. Також він не прошитий під жодного з операторів. Тобто, його не потрібно поповнювати! У чому ж тоді фішка?

Все дуже просто, така модель організовує роздачу від вашого USB-модема або від кабелю. А вже потім інтернет можна роздавати на різні пристрої. Тобто, з його допомогою можна зробити мережу для роздачі бездротового інтернет-зв’язку!

Міні-роутер сумісний із понад 400 видами USB-модемів та сумісний з різними операційними системами. Також до його основних переваг слід віднести такі властивості, як:

  • компактний;
  • простий в експлуатації;
  • не потребує встановлення ПЗ;
  • може передавати дані на швидкості до 150 Мбіт/с та ін.

Незамінний у поїздках та вдома, він дуже швидко окупиться! Адже для багатьох людей доступ до інтернету це не лише доступ до новин у світі чи до розважального контенту. Для мільйонів користувачів це робота і джерело прибутку. Тому швидкий та стабільний інтернет на вагу золота у буквальному сенсі вислову. Бюджетний маршрутизатор завжди корисним придбанням.

Переваги шопінга на MODEM

Всі товари на сайті якісні, бренди перевірені часом та сотнями покупів з усієї України. Тут класний асортимент: комп’ютерні аксесуари, аксесуари для смартфонів, побутова техніка, зарядні пристрої та багато іншого. Ціни також приємно вражають, попри війну та стрибки курсу валют, вартість товарів не відлякує покупів. Доставлення можливе по всій Україні. Окрім тимчасово окупованих територій.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.