Мобільні роутери та модеми для стабільного інтернету

Мобільні роутери та модеми для стабільного інтернету

Мобільний 3G/4G інтернет так органічно ввійшов у буденне життя, що уявити себе без зв’язку сучасній людині майже нереально. Сьогодні це робота, хобі та засіб комунікації зі світом. Тому устаткування для бездротового інтернету завжди має високий попит.

Придбати устаткування пропонує магазин 4g-mereja.com.ua, тут є все:

  • 3G/4G модеми;
  • 3G/4G роутери;
  • GSM/CDMA антени.

Щоб користуватися сучасним інтернетом необхідно лише обладнання та укладення договору із провайдером. Провайдер — це компанія, що надає послуги інтернет-зв’язку. В Україні лідерами є Vodafone, Lifecell, Kyivstar та Інтертелеком. Є багато альтернативних варіантів, кого обрати, кожен обирає самостійно.

Дуже зручні та мобільні 3G/4G модеми, вони розмірами із флешку. Її просто вставляють в системний блок ПК чи ноутбук і отримують доступ до інтернет-зв’язку. Якщо потрібно роздати інтернет на декілька пристроїв, краще придбати роутер. Він також займає мало місця, та гарантує бездротовий зв’язок на більшій площі.

Переваги бездротового інтернету

Роутери та модеми – завжди можна всюди взяти із собою. З компактним модемом взагалі можна вільно їздити країною та не залежати від місцевого покриття. Це дуже зручно для тих, хто постійно перебуває у відрядженнях. Виключеннями є лише віддалені населені пункти, де слабкий мобільний зв’язок. Хоча у наш час знайти таку місцину в Україні реально складно.

Купуючи 3G модем під сімкартку, необхідно мати вільну сімку та укласти договір із мобільним оператором. Сьогодні все можна зробити онлайн без зайвого клопоту, черг та переплат.

З роутером також мінімум проблем. При його наявності ви можете перезаключати договори із різними провайдерами й не купувати додаткове устаткування, але за умови, що інтернет від провайдера заведений до під’їзду багатоквартирного будинку. Якщо ви проживаєте у приватному будинку, для проведення інтернету ще може знадобитися антенна, кабелі та оптоволокно.

Якщо більшу частину життя проводите в автомобілі, тоді буде корисним автомобільний модем. При його виборі необхідно враховувати цілі використання (читання новин, спілкування у соціальних мережах та чатах, звантаження фільмів чи музики тощо). Для лайтових завдань можна купити бюджетний модем. Для більш складних задач підійде більш потужний та дорожчий варіант.

Чому корисно звернутись до спеціалізованого магазина

Магазин 4G-mereja спеціалізується на устаткуванні для інтернету. Тут консультують, допомагають обрати роутери та модеми, дають гарантії. Цінова політика компанії приємно вражає, у цей складний час вони утримують ціни. У каталозі всі товари в наявності, тому чекати своє замовлення місяцями немає потреби.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.