Мобілізованих у Росії перед відправкою на фронт тренують страйкболісти

Мобілізованих у Росії перед відправкою на фронт тренують страйкболісти

Мобілізація в РФ / фото: росЗМІ

У Самарській області РФ боєвою підготовкою новомобілізованих займається федерація страйкболу. Її керівника стверджує, що вже понад 600 чоловік пройшли навчання у інструкторів спортивної організації, та ще стільки ж пройдуть навчання у найближчий час.

Про це повідомляє російське видання “Медиазона”.

Керівник місцевої федерації страйкболу Антон Птічкін повідомив, що навчання військових розпочалося в жовтні. За цей час тренування пройшли більш ніж 600 чоловік, і ще приблизно стільки ж буде навчено в найближчі 2-3 тижні перед відправкою на фронт.

Повідомляється, що під час тренувань мобілізовані використовують не лише зброю для страйкболу. 

“Ми застосовуємо штатне озброєння з холостими патронами, а також імітаційну зброю, що дозволяє організувати протидію противника і його поразку”, – уточнив Птічкін. 

За його словами, мобілізованих навчають тактиці, наданню першої допомоги, евакуації товаришів по службі під вогнем противника, облаштуванню позиції, а також веденню бойових дій в умовах пересіченої місцевості та міської забудови.

Керівник федерації страйкболу розповів, що заняття проводять інструктори, які пройшли війну в Україні. Він зазначив, що ці тренування проводяться з ініціативи федерації страйкболу, а не на прохання військових. Заняття з бойової підготовки проходять на полігонах 2-ї загальновійськової гвардійської армії та на базі самої федерації страйкболу.

Оцінити якість такої підготовки неможливо, але, як стверджує, Птичкін, мобілізованих навіть інструктують, як поводитись під мінометними обстрілами.

“Ми розповідаємо, показуємо, як стрибати, куди падати і як швидко потрібно це зробити.  Які укриття можуть захистити, а які ні”, – повідомив Птічкін і уточнив, що новобранців обстрілюють страйкбольним мінометом із наповнювачем – кульками чи горохом.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.