Міжнародні експерти розповіли, чи закінчуються у Росії ракети

Міжнародні експерти розповіли, чи закінчуються у Росії ракети

Запуск ракет / фото: 5 канал

В останні кілька днів Російська Федерація почала наносити по території України величезну кількість ракетних ударів. Своєю чергою міжнародні експерти говорять про те, що в Росії практично не залишилося зброї для обстрілів. Найменше на сьогодні вони мають сучасних високоточних ракет.

Про це повідомляє BBC.

Фахівці звертають увагу на те, що останнім часом країна-агресор почала використовувати все частіше ракети класу «земля-повітря». Це вказує на те, що для ураження наземних цілей вони практично не мають більш сучасних боєприпасів.

На самому початку війни РФ застосувала величезну кількість високоточних ракет для нанесення ударів по території всієї України. Удари поступово почали припинятися влітку, тому ще тоді Західні чиновники почали говорити про те, що окупанти практично вичерпали свої запаси. Частина фахівців відзначають, що, можливо, в найближчому майбутньому РФ почне перепрофілювати ракети С-300.

“Я вважаю, що росіяни проаналізували власні запаси та зрозуміли, що єдиним виходом із ситуації є перепрофілювання ракет С-300”, — розповідає Луїза Джонс, експерт з McKenzie Intelligence Services.

Пентагон зазначає, що всього за 11 перших днів повномасштабної війни Російська Федерація випустила по території України фактично 600 ракет. Потім вони продовжували атакувати територію з повітря, землі та моря. Звернути увагу варто на те, що найбільше атак було з території РФ. З пускових платформ “Іскандер” випускалися крилаті, а також балістичні ракети. З кораблів і підводних човнів окупанти стріляли ракетами «Калібр».

За останні кілька днів по Україні ворог випустив мінімум 112 крилатих ракет, загальна вартість яких сягає одного мільярда доларів. За весь час війни було завдано першого удару по центральній частині Києва, що стало причиною смерті 6 осіб і ще 50 отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.