Міноборони вважає, що невдовзі до України надійде бойова авіація

Міноборони вважає, що невдовзі до України надійде бойова авіація

F-16 / фото: mil.in.ua

Глава Міноборони Олексій Резніков не сумнівається, що західні країни все ж таки приймуть позитивне рішення щодо постачання Україні реактивних винищувачів. За його словами, це може стати можливим найближчим часом.

Про це він заявив в інтерв’ю канадському телеканалу CBC 29.

Глава оборонного відомства уточнив, що постачання Україні важкого озброєння, а також бойової авіації зроблять великий внесок у деокупацію української території. Також він висловив сподівання на успішний результат переговорів щодо надання Україні бойової авіації, які можуть відбутися вже в найближчі тижні. 

“Все, що неможливо сьогодні, завтра стане можливим”, — наголосив Резніков.

Розмовляючи із журналісткою Розмарі Бартон, глава Міноборони сказав, що Україні зараз потрібні реактивні винищувачі, літаки і, можливо, ракети, щоб завдати удару по складах російського палива і боєприпасів, а також по командних центрах ЗС РФ.

При цьому Резніков зазначив, що з розвитком воєнних дій в Україну почало надходити військове обладнання, в якому їй колись було відмовлено, враховуючи протитанкову та зенітну зброю, а також артилерію дальньої дії та системи протиповітряної оборони.

Раніше, у виданні The Wall Street Journal зазначалося, що за рішенням збільшити військову допомогу Україні насправді стоїть побоювання деяких західних країн, що час грає на руку Росії, а “вікно можливостей” для Києва – не безмежне.

“У нас є вікно можливостей, щоб прискорити зусилля для забезпечення миру в Україні, – заявив британський прем’єр-міністр Ріші Сунак, вітаючи рішення Німеччини та США про надання Києву основних бойових танків. Втім, деякі західні союзники, як і раніше, обережно ставляться до прискорення військової підтримки Україні.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.