Міністр оборони України дав прогноз щодо закінчення війни

Міністр оборони України дав прогноз щодо закінчення війни

Олексій Резніков / фото: ВВС

Олексій Резніков, який обіймає посаду міністра оборони, не може сказати точну дату, коли закінчиться війна. При цьому він повністю впевнений, що якщо ЗСУ найближчим часом виграють кілька невеликих битв, то окупанти почнуть швидко все кидати і бігти з фронту.

Про це повідомляє УНІАН.

«Я повністю впевнений у тому, що якщо наші захисники найближчим часом зможуть досягти успіху на фронті, то російські війська почнуть одразу тікати. Це станеться дуже скоро, адже на сьогоднішній день ЗСУ активно руйнують існуючі у ворога логістичні ланцюжки, знищують склади та військову техніку. Ще трохи й постане питання щодо того, куди ж подітися російським солдатам? При цьому не варто забувати, що щодня їхній моральний дух падає все більше і невдовзі вони всі відмовлятимуться продовжувати війну», – каже Резніков.

Міністр оборони особливу увагу звернув на те, що раніше українці вже мали змогу спостерігати за тим, як окупанти тікали з Київської, Сумської та Чернігівської областей одразу після наступу ЗСУ.

Не слід забувати про те, що Російська Федерація не має достатньої кількості провізії для своїх солдатів. Також є помітні проблеми із заправкою танків, адже українські воїни активно руйнують логістику ворога. На сьогоднішній день за рахунок використання сучасного озброєння від західних партнерів є всі шанси на те, що українські військові дуже швидко почнуть гнати супротивника.

Резніков розповів про те, що раніше світ сприймав ЗСУ як невелику радянську армію, але все виявилося зовсім інакше. РФ у свою чергу збиралася взяти Україну за лічені дні та російські солдати сподівалися, що українці будуть раді їх бачити. Окупанти не мають жодної моралі і не розуміють, за що воюють. У свою чергу українці чудово розуміють, що вони борються за «країну, родину та рідну землю».

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.