Медики спростували найпопулярніші міфи про рак

Медики спростували найпопулярніші міфи про рак

Медики спростували найпопулярніші міфи про рак / фото: freepik.com

На сьогодні рак все ще залишається тим захворюванням, яке не вдалося вивчити до кінця. Занадто багато питань про походження онкології не мають відповіді. Медики говорять про те, що є певні фактори, які можуть підвищувати ризик розвитку хвороби. До їх числа належить спадковість, шкідливі звички, погана екологія та інше. Разом з тим існує величезна кількість міфів щодо онкології, в які продовжують вірити люди.

Про це повідомляє MedicalXpress.

Фахівці розповіли про те, що з поширених розповідей про рак є міфом.

Рак грудей виникає через дезодоранти

Немає ніяких доказів того, що дезодоранти можуть провокувати розвиток раку молочної залози. Частина проведених досліджень продемонструвала, що в засобах гігієни можуть бути присутніми певні речовини, небезпечні для здоров’я. До їх числа відносять парабени та алюміній. Речовини вбираються через шкірний покрив або ж можуть потрапити в організм через порізи, подряпини та інші рани. При цьому вченим не вдалося довести експериментальним шляхом, що це якось впливає на підвищення ризику розвитку онкології.

Розігрів їжі в мікрохвильовій печі в пластиковому посуді

Пластиковий посуд, на якому є відмітка, що його використання в мікрохвильовій печі безпечне, дійсно не представляє абсолютно ніякої загрози для людського здоров’я. Краще не використовувати ті пластикові контейнери, які не призначені для розігріву в них їжі. Причиною цього є те, що такий пластик може розплавитися або ж під час нагрівання буде виділяти небезпечні речовини, які потраплять в їжу.

Цукор прискорює розвиток онкології

Немає ніяких досліджень, які б підтверджували це. Вченим потрібні додатково вивчити питання щодо того, як пов’язані між собою онкологія і присутність в раціоні людини цукру. Звернути увагу варто на те, що абсолютно всі клітини людського організму залежать від цукру, який виступає джерелом енергії. Ракові клітини не стали винятком. Одночасно з цим потрібно розуміти, що глюкоза не може спровокувати появу раку.

Онкологія заразна

Не варто цуратися людей, які хворіють на рак. Дана хвороба не передається, тому можна спілкуватися з хворою людиною і контактувати з нею. Це дуже важливо для онкохворого, адже йому в цей складний період життя дуже потрібна підтримка оточуючих.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.