Медики розповіли, чи може морозиво викликати біль у горлі

Медики розповіли, чи може морозиво викликати біль у горлі

Чи може морозиво викликати біль у горлі / фото: freepik.com

Біль у горлі не може виникнути через вживання холодної їжі. Для цього знадобиться вірус або бактерії, тому такий смачний десерт, як морозиво, не може спровокувати захворювання.

Про це повідомляє CDC.

Фарингіт – це наукова назва болю у горлі. Звернути увагу варто на те, що неприємні відчуття стають інтенсивнішими безпосередньо під час ковтання. Найчастіше причиною фарингіту виступає вірусна інфекція – грип або застуда. Самостійно проблема зникає протягом тижня та не потребує спеціального лікування. Вкрай рідко фарингіт виникає внаслідок дії бактерій і потребує лікування антибіотиками.

Біль у горлі можуть спровокувати різноманітні подразники. До них можна віднести алергію, кислоту зі шлунка або сигаретний дим. У тому випадку, якщо людина не контактувала з хворими на ангіну або фарингіт, не курить, то морозиво не здатне викликати болі в горлі. Звернути увагу варто на те, що деякі люди навіть використовують холодні напої або морозиво для того, щоб впоратися із запальним процесом у горлі.

Щоб полегшити біль, багато медиків рекомендують розсмоктувати невеликі кубики льоду або вживати фруктове морозиво. Впоратися з неприємними відчуттями допоможе полоскання горла солоною водою, вживання великої кількості теплої рідини, додавання меду до чаю. Також можна випити знеболювальні, які продаються без рецепту. Додатково у приміщенні має працювати зволожувач повітря.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.