Медики назвали незвичайні симптоми підвищеного холестерину

Медики назвали незвичайні симптоми підвищеного холестерину

Симптоми підвищеного холестерину / фото: pixabay.com

Застережні знаки на пальцях ніг можуть бути ознакою небезпечного і навіть смертельного стану здоров’я. Тож якщо ви страждаєте від незвичайного вигляду пальців ніг або болю в ногах при ходьбі, це може свідчити про небезпечно високий рівень холестерину. 

Про це пише Mirror.

Лікарі та експерти в галузі охорони здоров’я завжди радять проходити регулярні медичні огляди. Це допомагає виявити хворобу на ранніх етапах і тим сам, дає шанс людині на одужання та повноцінне життя.

Спостереження за нашим тілом з метою виявлення будь-яких незвичайних симптомів має бути корисною звичкою кожної людини, оскільки це потенційно може врятувати життя та зберегти здоров’я. Втім, не кожне захворювання вдається виявити на ранніх етапах, і одним із них є високий рівень холестерину.

Це захворювання, яке може передаватися у спадок, в основному викликається вживанням жирної їжі, недостатньою фізичною активністю, надмірною вагою, курінням і вживанням алкоголю. 

На жаль, очевидних симптомів підвищеного рівня холестерину не існує. Лише за допомогою аналізу крові можна дізнатися показник рівня холестерину і у випадку, якщо він підвищений – вжити заходів, щодо його нормалізації.

Лікарі попереджають, що підвищений рівень холестерину стає набагато серйознішим, коли починають страждати окремі частини тіла. Тому, якщо ви страждаєте від незвичайного вигляду пальців або болю в ногах, цілком ймовірно, що ваш організм вказує на небезпечно високий рівень холестерину.

За словами доктора Самі Фірузі, консультанта-кардіолога клініки Harley Street, на загрозливий рівень холестерину вказують принаймні дві ознаки: ламкі нігті та нігті, які повільно ростуть на ногах. Ці дві ознаки викликані високим рівнем холестерину в крові, який може стати причиною захворювання периферичних артерій (PAD).

“Багато людей з PAD не мають жодних симптомів. Але у деяких при ходьбі виникає неприємний біль у ногах, який зазвичай проходить після декількох хвилин у стані спокою. Вам слід звернутися до терапевта, якщо ви відчуваєте періодичні болі в ногах при фізичному навантаженні”, – заявив доктор.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.