Медики назвали недоліки щоденного вживання бананів

Медики назвали недоліки щоденного вживання бананів

Банани / фото: pixabay.com

Ви знали, що банани не такі вже й нешкідливі фрукти. Щобільше, їхнє щоденне вживання може реально нашкодити здоров’ю. Нині так модно робити з них смузі, додавати в каші та вівсяноблини. Але лікарі застерігають – так робити небезпечно.

Про це повідомляє Eat This, Not That.

Банани – це одні із найпопулярніших екзотичних фруктів. Їх можна дорослим та дітям, літнім людям. Але чи так це насправді? Лікарі кажуть, що людям з хворими нирками краще відмовитися від них у своєму раціоні. Все тому, що в цих фруктах дуже багато калію. Про це розповіла дієтолог Сільвія Мелендес-Клінґер.

Дієтолог Ембер Панконін пояснила, що тим, у кого є захворювання нирок, необхідно скласти свій раціон таким чином, щоб у ньому було мінімум калію. Також необхідно виводити цей хімічний елемент із крові. Тому, крім бананів, краще виключити з харчування кавуни, апельсини та інші продукти.

Чому банани не можна їсти щодня

Виявляється, що банани несумісні з деякими ліками, а саме з інгібіторами (еналаприл, лізиноприл та ін.) та спіронолактон. Обов’язково необхідно радитися з лікарями перед прийманням ліків, щоб вони внесли коректив у харчування на час лікування.

Також відомо, що банани не дають повного почуття ситості. Тому це не найкращий перекус. Якщо ви хочете отримати від них користь, як від їжі, поєднуйте з сиром або арахісовою пастою.

Надмірне вживання бананів може спричинити здуття живота. Все тому, що в їх складі дуже багато розчинної клітковини.

Якщо ви бажаєте скинути зайві кг, а для цього вибрали низьковуглецеву дієту, тоді виключіть з раціону банани. В одному фрукті приблизно 27 г вуглеводів, що досить багато.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.