Медики назвали найкращі напої від високого тиску

Медики назвали найкращі напої від високого тиску

Медики назвали найкращі напої від високого тиску / фото: freepik.com

Необхідно постійно стежити за тим, щоб в організмі була достатня кількість рідини, яка відіграє важливу роль у нормалізації тиску. Якщо людина страждає на гіпертонію, то особливо уважними потрібно бути до того, що вживається в їжу і що п’ється. Деякі напої можуть призвести до підвищення артеріального тиску, інші, навпаки, нормалізують його.

Про це повідомляє EatThis.

Чиста вода

Коли в організмі є нестача рідини, це негативно позначається на тиску. Може статися занадто різке підвищення або зниження, що спричинить не кращі наслідки. Тому потрібно пити достатню кількість чистої води. В іншому випадку можна готуватися до проблем із серцево-судинною системою. Якщо звичайна вода не приваблює, то до неї можна додати трохи фруктів і льоду.

Буряковий сік

У складі бурякового соку є речовини, здатні ефективно розширювати кровоносні судини, щоб ніщо не перешкоджало відтоку крові. У ході проведеного фахівцями дослідження учасники протягом двох тижнів регулярно пили склянку бурякового соку щодня, що дозволило практично повністю нормалізувати артеріальний тиск.

Гранатовий сік

У гранатовому соку є багато калію, антиоксиданти, які корисні не тільки для серця, але і в цілому для всього організму. Достатньо склянки соку для того, щоб тиск почав знижуватися. Якщо регулярно вживати гранатовий сік, то незабаром можна забути про гіпертонію.

Зелений чай

Зелений чай містить величезну кількість антиоксидантів, які допомагають не лише знизити тиск, а й дають енергію за рахунок кофеїну. Якщо регулярно вживати зелений чай, можна нормалізувати артеріальний тиск. Крім того, цей напій корисніший, ніж чорний чай.

Обезжирене молоко

Дослідження продемонстрували, що ті люди, які щодня випивали щонайменше по три порції молочних продуктів, на 36% рідше стикалися з гіпертонією, якщо порівнювати з тими, хто пив половину порції. Якщо ж молоко буде нежирним, то це ще краще позначатиметься на тиску.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.