Медики розповіли, як позбутися підвищеного тиску

Медики розповіли, як позбутися підвищеного тиску

Як позбутися підвищеного тиску / фото: freepik.com

Незалежно від віку будь-яка людина може зіткнутися з підвищеним тиском. Як правило, гіпертонія є наслідком неправильного способу життя, численних стресів, вживання алкоголю, впливу екології. У деяких ситуаціях захворювання передається у спадок.

Про це повідомляє Styler.

Лікарі розповіли про найефективніші методи, які допоможуть впоратися з підвищеним тиском, а також зроблять ризик виникнення інсульту нижчим.

  • Бажано дотримуватися дієти. У раціоні має бути мінімальна кількість солі. На добу можна вживати трохи більше 5 грамів солі. Якщо доза буде більшою, то й ризик гіпертонії стає вищим. Також не бажано вживати і окремі продукти, у складі яких є дуже багато солі.
  • Судини та серце будуть міцнішими, якщо займатися регулярно спортом. Це можуть бути навіть незначні фізичні навантаження по півгодини щодня. За рахунок цього покращується метаболізм глюкози та знижується тиск. Кожна людина може вибрати саме той спорт, який найбільше йому підходить.
  • Спровокувати появу гіпертонії може надмірна вага. Вона стає причиною збільшення кількості ліпідів у крові.
  • Необхідно відмовитися від шкідливих звичок – припинити курити та вживати алкоголь. Вони дуже погано позначаються на серцево-судинній системі. Зловживання спиртним та куріння часто викликають інсульти або інфаркти.
  • Потрібно мати чіткий режим дня, лягати спати одночасно і стежити за якістю сну. Якщо людина не достатньо відпочиває, то це в цілому негативно позначиться на її стані здоров’я.
  • Постаратися уникати стресових ситуацій. Хвилювання та постійні переживання призводять до швидкого підвищення тиску. Тому варто подбати про свою нервову систему.

Такі прості поради допоможуть як нормалізувати артеріальний тиск, а й у цілому позитивно вплинути на стан всього організму.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.