Медики назвали найшкідливіший для серця алкоголь

Медики назвали найшкідливіший для серця алкоголь

Еспресо мартіні / фото: Flavor Fix

Медики розповіли про те, який саме алкоголь може вважатися найшкідливішим для серця. Також вони зазначили, які саме спиртні напої людина може час від часу вживати, щоб не зашкодити здоров’ю.

Про це повідомляє Eatthis.

В даному випадку йдеться про дуже популярний коктейль еспрессо мартіні. Цей коктейль готують на основі горілки, додають кавовий лікер, цукровий сироп та безпосередньо еспресо. Доктор Сідні Грін зазначає, що якщо змішати між собою алкоголь, який вважається депресантом і кофеїн, який виступає у ролі стимулятора, це може призвести до вкрай негативного впливу на серце.

Кофеїн призводить до значного прискорення серцевого ритму, підвищує артеріальний тиск, починає активізувати роботу центральної нервової системи. Останні дослідження фахівців продемонстрували те, що якщо вживати каву самостійно без додаткових добавок, то можна навіть знизити ризик розвитку серцевої недостатності. Якщо ж говорити про коктейль эспрессо мартіні, то вся проблема полягає в тому, що відбувається змішування кави зі спиртним.

Кофеїн здатний дуже добре замаскувати вплив алкоголю на організм. Це може стати причиною того, що людина вип’є набагато більше спиртного, ніж зазвичай її організм може витримати. Ще одним мінусом коктейлю еспрессо-мартіні є те, що в ньому міститься безліч калорій. Крім того, він дуже солодкий.

Медик зазначає, що алкоголь є сильним токсином для організму. Його регулярне вживання не принесе жодної користі, а лише зашкодить здоров’ю. Але якщо іноді хочеться випити трохи алкоголю, то перевагу варто віддати вину, чистому алкогольному напою з додаванням льоду, пиву або сидру. Звичайно, вживати варто рідко і в мінімальній кількості.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.