Марсохід Curiosity знайшов дивний камінь на Марсі

Марсохід Curiosity знайшов дивний камінь на Марсі

Дивний камінь на Марсі / фото: NASA

На Марсі знову виявлена незвичайна знахідка. Марсохід Curiosity знайшов камінь, який має разючу схожість з кісткою померлої риби. Про походження чи то каменю, чи то кістки нічого невідомо.

Про це повідомляє Daily Mail.

Нова фотографія з Марса вже облетіла весь інтернет.  На знімку видно незвичайний об’єкт. Поділилася фото астробіолог Наталі Кеброл. Вона каже, що поки що це найдивовижніша знахідка на Червоній планеті. Камінь, що нагадує риб’ячі кістки, знайшов марсохід під час дослідження кратера Гейла. 

Колись тут за припущеннями вчених знаходилася водойма з рідкою водою. У кратера є гора, яку назвали Еоліда. Вона підноситься на 5500 метрів над дном Гейла. За допомогою марсохода вдалося вивчити хімічний склад каменів, довести, що тут була вода і зробити багато цікавих відкриттів.

Наукові дослідження на Марсі тривають, і вчені шукають нових знань про Червону планету, але дефіцитні ресурси та відсутність життя на Марсі залишають питання про його історію без відповіді.

А тим часом фото в інтернеті зібрало тисячі коментарів. Одні люди впевнені, що на цій планеті були водойми, а останки є прямим доказом.

Інші користувачі впевнені, що кістку на Марс закинули прибульці. Можливо, таким чином вони намагалися заселити планету.

Але Наталі Кеброл розвіяла всі ці міфи. Вона каже, що ні риб, ні їх останків на Марсі бути не може. Це всього лише камінь, який зазнав сильної ерозії. Чим більше людство буде вивчати Червону планету, тим більше подібних відкриттів нас чекає.

Повітряні потоки на Марсі створюють подібні незвичайні камені. Вітри здатні виточити будь-яку фігуру. А людський розум вже дофантазує форму і силует, які зможе пояснити.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.